circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Під Бердянськом висадили ліс

22.03.2019, 11:27

text
Поділитися:

На базі Бердянського лісництва державного підприємства «Бердянське лісове господарство» пройшла масштабна висадка лісу. Участь в акції взяли голова облдержадміністрації Костянтин Бриль та народний депутат України Олександр Пономарьов.

Захід присвячений початку щорічної громадської акції Державного агентства лісових ресурсів України «Майбутнє лісу у твоїх руках», що традиційно починається 21 березня у Міжнародний день лісів і триває до Дня довкілля, який цього року в Україні відзначається 20 квітня.

Як наголосив очільник області, «Ліси Запоріжжя» це програма, яка багато років чомусь існувала лише на папері, але не працювала. Тож в минулому році влада та лісники регіону активно почали відроджувати Запорізькі ліси.

– У 2018 році разом з народним депутатом України В’ячеславом Богуслаєвим ми провели висадку дерев на території Семенівського лісництва. Нині з народним депутатом Олександром Пономарьовим ми створюємо ще одну висадку лісу. В рамках обласної Програми за 4 роки ми плануємо висадити близько 3 тисяч гектарів лісів. В минулому році ми висадили 600 гектарів, в поточному за рахунок обласного екофонду ми плануємо довести цю цифру до тисячі гектарів. Також в 2019 році потрібно додаткове виділення коштів, аби придбати пожежну техніку для лісників. Окремо в департаменті освіти започатковані акції з висадки дерев у кожному районі області. Аби діти брали участь в озелененні рідного краю та в майбутньому пишались тим, що вони доклали власних зусиль до цього. Якщо в Україні кожна людина посадить хоч одне дерево — наша країна стане справді квітучою та зеленою, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Зі своєї сторони народний депутат України Олександр Пономарьов подякував всім, хто брав участь у акції. Зокрема, обласній владі, працівникам лісгоспу, а також молоді, яка брала участь у висадці лісу.

– Минуть роки і ці молоді люди згадають, що в лісі є певна частинка їхньої душі, яку вони вклали разом зі своєю працею. Маю надію, що такі заходи стануть системними. Адже планета в нас одна, і дуже важливо в якому вигляді ми її передамо нашим дітям, – зазначив народний депутат України Олександр Пономарьов.

Варто зазначити, що Міжнародний день лісів започаткований Генеральною Асамблеєю ООН з 2012 року. Цього року він проходитиме під гаслом «Ліси і освіта». Метою акції є виховання у молодого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі. Важливо надати можливість учнівській молоді, представникам громадськості та загалом всім охочим взяти участь у створенні лісів, а також підвищити довіру громадян до діяльності лісогосподарської галузі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: