circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Під час навчань у Пологах рятувальники відпрацювали ліквідацію витоку соляної кислоти

09.11.2021, 08:20

text
Поділитися:

8 листопада рятувальники спільно із співробітниками ТДВ «Пологівський хімічний завод «Коагулянт» провели спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту. Мета заходу – відпрацювати взаємодію підрозділів ДСНС, аварійних служб та персоналу підприємства під час виникнення умовної аварійної ситуації. Відповідно до тактичного задуму на території заводу виникла розгерметизація цистерни з соляною кислотою; внаслідок події постраждала людина.

До прибуття підрозділів ДСНС керівник підприємства організував об’єктове формування у складі двох ланок. Хімічно-розвідувальна ланка здійснила попередній огляд, евакуювали постраждалого та передали його місцевій медичній службі. Після надання домедичної допомоги травмованому, його передали лікарям швидкої для подальшої госпіталізації. Друга ланка здійснювала осадження випарів.

На місці аварії створили штаб з ліквідації НС, до якого увійшли представники підприємства, співробітників ДСНС, Національної поліції та представників органів місцевого самоврядування.

Рятувальники, прибувши на місце умовної НС, провели роботи з накладання бандажу на цистерну та створили водяну завісу для осадження випарів кислоти. Після ліквідації умовної аварії співробітники лабораторії підприємства взяли проби ґрунту, на вміст у ньому концентрації соляної кислоти. Від ГУ ДСНС залучалося 3 одиниці техніки та 20 чоловік особового складу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: