circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Під ковідні перепрофільовано 70% ліжок у запорізьких лікарнях

21.10.2021, 12:26

text
Поділитися:

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Шустов провів засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID.

Учасники засідання обговорили питання завантаженості ліжок та роботу центрів вакцинації.

Як розповіла директорка департаменту охорони здоров’я Запорізької міськради Вікторія Ушакова, в обласному центрі під ковідні перепрофільовано 1450 ліжок. З діагнозом COVID у лікарнях знаходиться 1292 пацієнта. Через зростання рівня захворюваності були розгорнуті додаткові ковід-ліжка. На сьогодні вже створено 1578 ліжок для пацієнтів з ковід, що становить 70% від загального ліжкового фонду. Що стосується кадрового забезпечення, то до роботи наразі залучаються і працівники нековідних лікарень, і студенти медичного університету, і лікарі-інтерни.

У Запоріжжі для лікування хворих коронавірусом перепрофілювали низку медичних закладів. Це міські лікарні №1, 2, 6, 7, 9. Коронавірусних хворих також приймають міська дитяча лікарня №5 та пологовий будинок №4.

Володимир Шустов відзначив, що необхідно розглянути можливість на територіях створити додаткові ковідні ліжка на випадок збільшення напливу таких пацієнтів та проробити питання забезпечення лікарень медичним киснем. Володимир Шустов нагадав, що єдиний захист від цієї тяжкої хвороби – це вакцинація. Лише щеплення може вберегти від захворювання, або від тяжкого його перебігу. Близько 98% пацієнтів, що знаходяться у лікарні, не мають щеплення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: