circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Під стінами облдержадміністрації пройшов екомітинг “Маю право дихати”

21.09.2020, 19:38

text
Поділитися:

Під будівлею облдержадміністрації зібрались сотні людей. Є серед них і містяни у протигазах. Запоріжці вимагають безпечного повітря. У руках активісти тримають тематичні плакати з надписами.

Мітингувальники принесли під стіни облдержадміністрації символічно у мішках викиди, якими дихають запоріжці.

Заслухавши вимоги мітингувальників , голова обладміністрації запросив активістів до співпраці у робочій групі, яка займається питаннями екології. В свою чергу учасники мітингу ухвалили резолюцію. Зокрема, вимагають внести зміни до законодавства, що зобов’яжуть промислові підприємства-забруднювачі встановити екосистеми з фільтрації та моніторингу. Також мітингувальники наполягають на суттєвому збільшенні штрафів для заводів за викиди.

Нагадаємо, майже два тижні тому міський голова Володимир Буряк запропонував представникам підприємств розробити програму реальних заходів, які можна реалізувати на проммайданчиках міста в умовах виробничого бюджету. На основі отриманих пропозицій місто презентує угоду щодо покращення стану навколишнього середовища. До документу, який має бути підписаний цього року, міська влада вимагає включити декілька основних положень, без яких покращення екологічної ситуації у місті неможливе. Серед них – цілодобова робота очисного обладнання на підприємствах та встановлення приладів автоматичного контролю за викидами на усіх джерелах забруднення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: