circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Підопічним запорізького будинку-інтернату нагадали правила безпеки

26.10.2017, 11:25

text
Поділитися:

У Запорізькому дитячому будинку–інтернаті під гаслом «Легко вогник запалити, та не легко погасити» відбувся тиждень безпеки життєдіяльності. За словами фахівців Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, метою проведення заходу стало підвищення рівня практичної підготовки персоналу та вихованців до дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, закріплення отриманих знань, відпрацювання стереотипу поведінки в умовах загрози.

У рамках тижня безпеки відбулись бесіди, ігровий тренінг щодо дотримання правил пожежної безпеки, перегляд відповідних мультиплікаційних та документальних фільмів. Також пройшли конкурси віршів, казок і загадок на вказану тему. Захід закінчився зустріччю з представниками 3-ої Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Дніпровського району в м. Запоріжжя. Заступник начальника цієї частини Сергій Кирпа та екіпаж пожежно-рятувальної машини продемонстрували вихованцям світлову і звукову сигналізації, обладнання, яке знаходиться в автомобілі, бойовий одяг та спорядження, їх практичне застосування в надзвичайних обставинах.

Діти і працівники установи отримали масу інформації про дії в екстремальних умовах, засвоїли корисні навички.

Наразі у Запорізькому дитячому будинку – інтернаті проживає 135 підопічних та вихованців, функціонує молодіжна група. Установа займає провідне місце у галузі, в ній створено комфортні побутові умови, сучасну матеріально-технічну і педагогічну базу для реабілітації та соціальної адаптації дітей, організовано кваліфіковану медичну допомогу, діє мережа гуртків, вихованцям і підопічним є можливість активно займатись улюбленими справами, спортом та мистецтвом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: