circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Підприємству “Запоріжкокс“ виповнилося 85 років

19.04.2019, 20:30

text
Поділитися:

Коли вік тільки на користь. Підприємству “Запоріжкокс“ виповнилося 85 років. Запорізький коксохімічний завод був заснований у 1934 році з метою забезпечення потреб іншого підприємства в коксі. Ювілей працівники “Запоріжкоксу” святкують у Палаці культури “Металургів

Робочу форму вони змінили на костюми та нарядні сукні. Працівники  Запоріжкоксу зібралися у ПК «Металургів» аби разом відсвяткувати  ювілей заводу. Прийшла на захід і Світлана Іванівна. Пропрацювала на “Запоріжкоксі” 40 років і жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Каже, для  неї завод став рідним з першого дня роботи. Спочатку працювала зварювальницею, а потім нормувальницею в цеху.

Зараз “Запоріжкокс”  -- одне з найбільших коксохімічних підприємств України. Воно в переліку заводів, що мають стратегічне значення для економіки. За 85 років на підприємстві виготовили 114 мільйонів тонн коксу.  Завод експортує товар до Туреччини, Єгипту, Чехії та країн Балтії. Тут дбають про модернізацію виробництва. “Запоріжкокс” бюджетонаповнююче підприємство. Завдяки енергії коксу працюють металургійні доменні печі.

Під час урочистостей кращим працівникам заводу вручили відзнаки. А після офіційної частини на всіх  чекав творчий подарунок від запорізьких  виконавців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: