circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Підприємства Запорізької області скорочують борги перед працівниками

03.09.2021, 07:56

text
Поділитися:

Напередодні під керівництвом голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Старуха відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати та соціальних виплат, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та легалізації заробітної плати.

Як зазначив на початку засідання Олександр Старух, підприємства області стали активніше вирішувати питання погашення заборгованості із заробітної плати. Так, за липень 2021 року організації всіх форм власності зменшили свої борги по виплаті зарплати на 13 млн грн або на 11,8 %. Станом на кінець літа заборгованість стала дорівнювати 96,4 млн грн.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення, із загальної суми боргу 52, 5 млн припадає на підприємства державного сектору економіки, що знаходяться у підпорядкуванні центральних органів виконавчої влади. Однак, і вони поступово виплачують борги. Зокрема, у серпні 2021 року Бердянський морський торговельний порт повністю погасив борг у сумі 3,6 млн грн.

На 6 млн грн зменшилися борги приватних підприємств. На сьогодні вони становлять 31,4 млн грн. Найбільшим боржником у цій групі залишається Класичний приватний університет.

На підприємствах комунальної форми власності борги зменшилися на 30% та становлять 12,7 млн грн. Так, у липні повністю ліквідовано борг КП «Бердянськводоканал» і зменшено заборгованість КП «Облводоканал».

Також в ході засідання комісії заслухали представників Національної поліції у Запорізькій області, Держпраці, керівників райдержадміністрацій, громад та підприємств-боржників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: