circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Підрозділ Світового банку зацікавився співпрацею із Запоріжжям

03.04.2019, 11:22

text
Поділитися:

Запоріжжя відвідали представники міжнародної фінансової корпорації (IFC), які зацікавлені в співпраці з містом.

IFC – це підрозділ Світового банку, діяльність якого спрямована на економічне зростання країн, що розвиваються, за допомогою заохочення приватного підприємництва, а також фінансування муніципалітетів.

Під час зустрічі, яка відбулася сьогодні в Запорізькому міськвиконкомі, міський голова Запоріжжя Володимир Буряк ознайомив представників міжнародної фінансової корпорації з інвестиційними проектами, які реалізуються в Запоріжжі, в тому числі, з залученням позабюджетних коштів. Зокрема, розвиток КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», оновлення парку комунального транспорту, термомодернізація будівель бюджетної сфери, будівництво житлових будинків і ін.

– Ми, в першу чергу, розраховуємо на власний бюджет. Але, розуміючи економічну ситуація в країні, щоб не зупиняти розпочаті з 2016 року міські програми, було прийнято рішення відкрити кредитні лінії в «Укргазбанку» й «Ощадбанку». І ці програми вже принесли результати: на завершальній стадії знаходиться будівництво нового пасажирського терміналу аеропорту, за два роки вдалося оновити більше половини трамвайного парку, завдяки додатковому фінансуванню первинної медицини ми зуміли не тільки створити комфортні умови для медиків і пацієнтів, а й зупинити відтік кадрів. Звичайно, ми також зацікавлені в залученні інвестицій і роботі з фінансовими інститутами, – зазначив Володимир Буряк.

Низка інвестиційних проектів із залученням коштів фінансових інститутів в Запоріжжі вже знаходиться на стадії реалізації. Так, спільно з Європейським інвестиційним банком в Запоріжжі буде термомодернізовано 53 навчальні заклади та 7 об’єктів охорони здоров’я. У планах на цей рік – продовження розвитку муніципального транспорту, зокрема збирання трамваїв запорізького виробництва та придбання європейських тролейбусів.

Представники IFC висловили готовність співпрацювати з містом Запоріжжя.

– Ми зацікавлені працювати з вашим містом. Те, що ваша команда розраховує на свої сили – це дуже добре. Ми готові підставити плече індустріальному серцю України, спільно визначити пріоритети. Зокрема, у нас гарна експертиза в сферах транспорту, поводження з твердими побутовими відходами та водовідведення, – сказав інвестиційний офіцер IFC Дмитро Крищенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: