+3°

+3°

Підсумки чергових матчів національної першості з баскетболу

16.02.2018, 15:32

Відбулись чергові матчі національної першості з баскетболу. Вояж БК Запоріжжя до Черкас завершився для підопічних Валерія Плеханова розгромною поразкою. Тамтешні “Мавпи” контролювали поєдинок з перших і до останніх хвилин.
Все на що спромоглися запоріжці у першій чверті — це двічі встановити рівновагу (5:5, 7:7). Однак господарі швидко змінили хід подій на свою користь. Зокрема цьому посприяли Олександр Кольченко та Олександр Кобець. На перерву черкащани пішли за рахунку 26:17 на свою користь. Після паузи у складі “Мавп” про себе нагадав екс-гравець нашого клубу — Макс Конате. Три його спроби кидків з-за дуги завершились взяттям кошика.

Після великої перерви стартував другий зірковий час для Олександра Кобця. Два його триочкових фактично зняли питання щодо переможця. У фінальній чверті запоріжці виграли ривок — 12:2, скоротивши відставання до 14 пунктів. Але час грав на користь наших опонентів.

Кінцевий рахунок гри 104:86. На цю мить, черкащани йдуть на 2 місці. На сходинку вище — Дніпро. Щодо БК Запоріжжя — вони перебувають на дні турнірної таблиці. Наступний матч підопічні Валерія Плеханова проведуть на виїзді з чинним Чемпіоном України — Київським Будівельником. Гра відбудеться 17 лютого.