+3°

+3°

Підсумки другого матчу фінальної серії Суперліги України з баскетболу

14.06.2021, 14:35

Наставник “Запоріжжя” вже зазначав, що його підопічні не відновилися після півфіналу. Слова, сказані керманичем після першого матчу фінальної серії, актуальні й щодо другого протистояння з “Прометеєм”. У стартовій чверті гра йшла лише у Майка Кеффі та Аурімаса Маяускаса. Але їхніх здобутків виявилося замало для конкуренції з більш укомплектованим візаві з Кам’янського. Перед першою перервою господарі мали перевагу в 9 очок. Не сталося змін і в другому відрізку зустрічі. За її підсумками “Прометей” збільшив лідерство, котре досягло позначки +18.

Після великої перерви запоріжцям вдалося покращити гру, але ненадовго. Вкотре ротація “Прометея” взяла гору над усіма стараннями гостей. Розуміючи, що ситуацію не врятувати, Валерій Плеханов під кінець поєдинку дав ігровий час наймолодшим. Як-не-як, але це фінал, і саме усвідомлення участі в ньому для хлопців може бути корисним психологічним заділом на майбутнє. Але наразі маємо другу поспіль перемогу
Згаданий Валерієм Плехановим Андрій Грицак став найкращим гравцем Запоріжжя в цьому поєдинку. На його рахунку 12 очок і 10 підбирань. Третя гра відбудеться 14-го червня у Палаці спорту “Юність”. Початок о 18:00.