+3°

+3°

Підсумки гри ГК «Мотор-Політехніка» проти «Донбасу»

12.10.2021, 14:24

На стартових хвилинах стало помітно, що підопічні Івана Фучеджі явно недооцінили сили і наміри суперника. Лише третя хвилина і рахунок 0: 2 – на користь «Мотор-Політехніки». Гравці «Донбасу» робили помилки у захисті, тому суперники змогли відірватися у рахунку. Пенальті виконував Андрій Касай, який вивів запорізьку команду вперед – 3:6. Однак на екваторі першого тайму турнірні бали обох команд зрівнялися. «Донбас» зумів випередити суперника із рахунком 9:7, але втратив ініціативу на 20-му оберті секундної стрілки. Гравці Олексій Томашевський та Олександр Сірик позбавили «Донбас» статусу лідера – 9:9. Тридцятихвилинка закінчилася рахунком 16:13 на користь гостей.

Друга тридцятихвилинка була напружена для обох команд. Гра була м’яч в м’яч. Михайло Будко рятував «Мотор-Політехніку» своїми сейвами. Також завдяки Олександру Лихіну та Миколі Процюку запоріжці отримали позицію лідерів – 18:16. На 8 хвилині віце-чемпіона спіткала невдача. «Донбас» позбувся одного з головних бомбардирів – Сергія Дубовика. Згодом Артем Шарко заробив пряму червону за зіткнення з Андрієм Касаєм. На 20 хвилині другого тайму сили зрівнялися — 21:21. Запорізькі гравці переглянули свою стратегію першої тридцятихвилинки та максимально ускладнили переможні установки для команди Івана Фучеджі. На заключній хвилині матчу – 25:25. «Мотор-Політехніці» не вдалося реалізувати дві фінішні атаки на останніх секундах. Однак представники Донецького регіону реалізували одну, якої вистачило для завоювання двох очок — 27:25.

Мінімальний відіграш представників «Донбасу» надав їм статус чемпіона України серед чоловічих команд у Суперлізі 2021-22 років. Щодо «Мотор-Політехніки», то наступну гру вона зіграє 16 жовтня вдома. Суперником стане клуб «Академія Гандболу».