Підсумки спортивного сезону з академічного веслування серед юнаків

22.11.2019, 17:18

У Запоріжжі підбили чергові позитивні підсумки спортивного сезону. Цього разу мова про вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Україна”. У 2019 році її веслувальники змагалися в усіх класах легкої ваги.

Парні одиночка, двійка, четвірка. Жодного з цих класів веслувальники ДЮСШ
Україна у 2019 році не оминули. Перерви між змаганнями були мінімальні. Але воля до перемог нівелювала будь-яку втому. І що ми маємо? Перше місце в особистому чемпіонаті України серед дорослих. У національній першості у віковій категорії до 23-х років вихованці ДЮСШ “Україна” також завоювали 1 місце. Та попри певні складнощі з фінансуванням, любов до обраної справи веслувальники не втрачають.

Наступний сезон теж обіцяє велику інтенсивність. Одним із головних стартів буде молодіжний чемпіонат України до 23 років. Він буде відбірковим до міжнародних змагань. Аби додати веслувальникам стимулу міська влада нагородила дев’ятьох спортсменів ДЮСШ презентами, чим водночас подякувала за плідну працю в 2019 році.

Цікаво, що змагаючись у двійці розпашній наші спортсмени поступилися 1-му місцю лише на кілька секунд. Фактично одразу без відпочинку сіли в четвірку парну, де і стали чемпіонами. Тож бажаємо зберігати завзятість і витримку в подальших випробуваннях.