circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Пільгові путівки отримають 2 тис. запорізьких дітей

15.04.2019, 09:41

text
Поділитися:

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації продовжує роботу щодо організації направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, до Міжнародного дитячого центру «Артек» (м. Київ) та державного дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса) коштом державного бюджету.

У цьому році Міністерством соціальної політики України для дітей із Запорізької області передбачено 947 путівок до цих дитячих центрів.

Зокрема, на другу зміну до дитячого центру «Артек» направлено 40 дітей пільгових категорій, у дитячому центрі «Молода гвардія» буде оздоровлено 33 дитини цих категорій.

Загалом з початку року вже було направлено 104 дитини пільгових категорій. Проїзд дітей здійснюється за кошти обласного бюджету, на їх перевезення виділено близько 60 тис. грн.

З даними Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, у цьому році з обласного бюджету буде виділено близько 18 млн. грн. для забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку в дитячих закладах області 2 тис. 238 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: