circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Пішов з життя багаторічний голова Регіонального фонду підтримки підприємництва

15.11.2021, 07:18

text
Поділитися:

12 листопада пішов з життя генеральний директор Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» Степаненко Володимир Васильович.

Володимир Васильович – вмілий керівник, здібний організатор, люблячий чоловік та батько. Народився 16 липня 1960 р. у з/с Федорівській Федорівського району Кустанайської області (Казахстан).

Протягом 1977–1981 рр. був студентом Київського торгово-економічного інституту, після закінчення якого здобув кваліфікацію товарознавця вищої кваліфікації.

Трудовий шлях Володимир Васильович розпочав ще у 1981 р. як заступник директора крамниці в Запоріжжі. Надалі обіймав такі посади: директор крамниці у Запоріжжі (з 1983 р.), директор універсаму ТБП-714 у Вюнсдорфі, ГРВ Німеччини (з 1988 р.), директор крамниці у Запоріжжі (з 1990 р.), голова Правління АТ «Витязь» (з 1994 р.), директор ПП «Континент-сервіс» (з 1997 р.), підприємець (з 1998 р.).

З 2012 року працював генеральним директором Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

В 2013 р. йому присвоєно звання почесного доктора і почесного професора Академії наук соціальних технологій та місцевого самоврядування. З 2016 додатково займався викладацькою діяльністю з дисциплін управління персоналом та маркетингу в Запорізькому національному університеті.

В. В. Степаненко був активним громадським діячем. Депутат Запорізької міської ради V скликання. У квітні 2015 р. нагороджений ордедом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня, а в квітні 2017 р. — орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Життя Володимира Васильовича – приклад успішного керівника і просто незламної людини. Він присвятив себе розвитку підприємництва та зеленого туризму в області, був наставником та опорою підприємців регіону, незрівнянним прикладом для молодого покоління.

Світлий, добрий спомин про Володимира Васильовича та його внесок у розвиток Запорізької області завжди житиме в серцях рідних, колег, усіх, хто знав, любив і поважав його.

Вічна пам’ять.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: