circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Після завершення ремонту на греблі, рух вантажного транспорту там буде заборонено

10.10.2019, 09:00

text
Поділитися:

У Запоріжжі завершується реконструкція автодорожнього полотна через греблю Дніпрогесу. На сьогодні вже виконані асфальтні роботи, зараз триває армування та бетонування технічного тротуару. Також триває герметизація деформаційних швів. Роботи виконані на 95%.

Після закінчення ремонту рух через греблю для великовантажного транспорту буде заборонений. Вже підготовлений проект рішення міськвиконкому щодо цього обмеження.

– Враховуючи, що під час виконання ремонтних робіт виникли форс-мажорні обставини, зокрема тріщини, корозія металевих конструкцій, були проведені додаткові обстеження конструкцій Дніпрогесу. Згідно з результатами цих обстежень, необхідно обмежити навантаження на конструкцію греблі. Тож після обговорень з керівництвом «Укргідроенерго» було прийняте рішення заборонити рух вантажного транспорту вагою більше 3 тонн через греблю, – розповів заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Заборона руху не стосуватиметься громадського транспорту, автобусів, тролейбусів, міжнародних пасажирських перевезень. Крім того, на сьогодні продовжує діяти рішення щодо обмеження руху у денний час транзитного транспорту вагою більше 25 тонн через мости Преображенського. Після того, як буде відкритий рух через греблю, планується також заборонити рух вантажівок у вранішні (з 7:00 до 9:30) та вечірні (з 16:00 до 19:00) часи пік. Заборона не розповсюджуватиметься на транспорт, який обслуговує військові частини, вантажівки «Укрпошти» та авто підприємств, які задіяні у вивезенні твердих побутових відходів.

Володимир Волобуєв підкреслив, що вся інформація стосовно руху буде зазначена на інформаційних табло на в’їзді до Запоріжжя, а також на в’їздах на мости та греблю Дніпрогесу. Крім того, у проекті рішення міськвиконкому патрульній поліції рекомендовано забезпечити додаткові пости для контролю виконання заборони.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: