circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Питання розвитку регіонів України обговорили на засіданні Ради регіонального розвитку

13.11.2018, 17:44

text
Поділитися:

Децентралізація на місцях, плани щодо подальшого розвитку регіонів та питання соцзахисту населення в умовах зростання тарифів на комунальні послуги. Про це говорили на сьомому засіданні Ради регіонального розвитку у Києві.

Раду регіонального розвитку провів Президент України Петро Порошенко. У заході взяли участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування. Насамперед обговорювали питання розвитку економіки та формування держбюджету на 2019-й рік. Глава держави наголосив, що під час формування головного кошторису країни пріоритетним має бути виділення коштів на субсидії для населення.

У засіданні Ради регіонального розвитку взяв участь і міський голова Запоріжжя Володимир Буряк. Зазначив: для Запоріжжя головними залишаються питання соцзахисту, стратегічного розвитку міста та його інфраструктури. Міський голова наголосив, що такі заходи дають можливість для особистого спілкування з приводу вирішення важливих для міста питань. А також дозволяють об’єднати зусилля центральних та місцевих органів влади для більш активного розвитку країни.

Обговорили під час засідання і проблеми відновлення миру на Сході. На думку учасників Ради, Україна не має відступати від обраного курсу, але діяти дипломатичним шляхом.

Одне із ключових питань, які обговорювали у ході засідання Ради регіонів, — децентралізація країни. За словами Президента, наразі ця реформа є найбільш успішною в Україні. Запорізька область входить до п’ятірки лідерів за кількістю створених об’єднаних територіальних громад.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: