circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Початкові класи запорізьких шкіл перейдуть на нову програму

14.11.2017, 13:51

text
Поділитися:

У 2018 році з першого вересня у початкових класах розпочнеться реалізація концепції Нової української школи, що буде діяти за новими державними стандартами. Наразі у Запорізькій області в рамках експерименту цей проект діє у чотирьох закладах, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– 2018 рік – особливий не тільки для освітян, а також для учнів та їх батьків. З нового навчального року початкова школа буде переходити на новий стандарт роботи. Школи будуть осучаснені, у вчителів буде новий підхід до викладання предметів. Та головне – діти з радістю будуть йти до школи та цікаво розпочинати навчання, – зазначила директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Як розповіла завідувач кафедрою початкової освіти Запорізького обласного інституту післядипломної освіти Олена Нікулочкіна, для тренерів проекту тривають спеціальні тренінги, отриманий досвід вони будуть поширювати серед педагогів.

– За старими програмами дітям важко та нецікаво вчитися. Тепер змінюються державні стандарти, головна відмінність яких – отримання знань дітьми не тільки заради самих знань, а орієнтованість на їх необхідність у сучасному реальному житті. Буде реалізовуватися компетентний підхід до навчання. Замість дублюючих один одного предметів у початковій школі їх залишили шість. Учителям ще доведеться опанувати нові технології та взагалі створити новий освітній простір, – повідомила Олена Нікулочкіна.

За попередніми даними, до початку нового навчального року спеціальні тренінги проведуть для 750 вчителів початкових класів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: