circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Почесні запоріжці представили плани розвитку міста

05.10.2017, 10:42

text
Поділитися:

В міськвиконкомі відбулася зустріч міського голови Володимира Буряка з Почесними громадянами Запоріжжя. У заході взяли участь Іван Бастрига, Олег Бурбовський, Володимир Грищенко, Дмитро Іллінка, Віктор Короленко, Раїса Козак, Степан Кравчун, Ігор Пресняк і інші. Серед запрошених народна майстриня Валентина Харлова, відомий тренер Євген Чертков, яким недавно було присвоєно звання «Почесний громадянин», повідомляє прес-служба мерії.

Головною темою обговорення стали плани розвитку міста, питання реалізації різних проектів в сферах житлово-комунального господарства, благоустрою, міської інфраструктури, освіти, охорони здоров’я. Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що Почесні громадяни багато зробили для Запоріжжя і їх досвід потрібен місту.

– Мені хотілося б почути ваше бачення розвитку міста на найближчі роки, першочергові проекти, які необхідно реалізувати, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що пріоритетами міського бюджету сьогодні є соціальний захист населення, фінансування інших захищених статей (освіти, охорони здоров’я). Але при цьому в місті не забувають і про розвиток. Вкладаються кошти в ремонт житлового фонду, доріг, благоустрій парків і скверів і так далі.

Валентина Харлова висловила слова подяки всім, хто підтримав присвоєння їй звання «Почесний громадянин Запоріжжя», вручила Володимиру Буряку вишиту емблему «Запоріжжя моє кохання».

Голова Запорізької міської ради ветеранів Віктор Короленко подякував міського голови Володимира Буряка за підтримку ініціатив ветеранів. Євген Чертков розповів про спортивні перспективи своїх вихованців, в тому числі і на участь в найближчій літній Олімпіаді.

Раїсу Козак цікавили плани міської влади щодо розвитку Набережній магістралі. Міський голова проінформував про плани реконструкції парку «Дубовий гай», роботах зі створення нового парку в районі каскаду фонтанів «Веселка».

Міський голова Володимир Буряк також запросив Почесних громадян на святкові заходи до Дня міста, які відбудуться 7 і 14 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: