circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Поліцейські роз’яснюють запоріжцям небезпеки домашнього насильства

07.12.2020, 07:02

text
Поділитися:

В рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» працівники поліції представили жителям Запоріжжя тематичну наглядну інформацію з проблем, пов’язаних із домашнім насильством під загальною назвою «Річ у тім…», повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Інспектори ювенальної превенції Головного Управління Національної поліції в Запорізькій області спільно зі старшим інспектором з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини НПУ в рамках всесвітньої акції «16 днів проти насильства» в одному з центральних парків міста організували тематичну виставку «Річ у тім…», присвячену проблемі домашнього насильства та протидії цьому явищу.

Під час заходу правоохоронці привертали увагу цільової аудиторії, здебільшого маленьких мешканців міста та їх батьків. Поліцейські розповіли їм про види насильства та заходи із протидії. Всі зацікавлені учасники виставки змогли також дізнатися про забезпечення рівності та захист прав людини, проблеми, які виникають під час подолання цього явища.

Інформація, яку підготували поліцейські містила загальний посил до аудиторії – насильство в будь-яких проявах неприпустиме у цивілізованому суспільстві. Найголовніше – не замовчувати, не приховувати і не боятися повідомляти про подібні прояви до правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: