circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Поліція завершила посилене патрулювання Кирилівки

02.09.2021, 08:16

text
Поділитися:

Завершується курортний сезон-2021. У курортній Кирилівці працівники сектору поліцейської діяльності відділу поліції № 1 Мелітопольського районного управління поліції та додані сили правоохоронців із Запорізької та Донецької областей, військовослужбовці Національної гвардії протягом трьох місяців працювали у посиленому режимі та забезпечували громадський порядок та публічну безпеку на території курортного селища, інформує Відділ комунікації поліції Запорізької області

З 1 червня до 31 серпня до сектору поліцейської діяльності № 1 відділу поліції № 1 Мелітопольського районного управління поліції надійшло понад 2200 заяв та повідомлень про кримінальні події, адміністративні правопорушення. Із загальної кількості повідомлень, 101 відноситься до категорії кримінальних злочинів. Правоохоронці розшукали всіх зниклих безвісти неповнолітніх дітей. На всі звернення до поліції керівництвом сектору поліцейської діяльності було організовано оперативне реагування на правопорушення. За період літнього сезону самостійними та спільними з поліцією, патрульними нарядами було затримано 25 осіб, які обґрунтовано підозрювались у скоєнні злочинів.

1 вересня до місць своїх дислокацій із смт Кирилівка відбули близько 70 військовослужбовців патрульних батальйонів поліції (місто Бердянськ та Енергодар) військової частини «3033», які протягом курортного сезону спільно з поліцейськими Національної поліції забезпечували охорону публічного порядку в курортному селищі.

Сьогодні заступник начальника Головного управління Національної поліції в Запорізькій області полковник поліції Павло Карабута та заступник голови Кирилівської селищної ради Ігор Коробка подякували військовослужбовцям за службу та побажали успіхів у подальшій службі.

– Ще два роки тому на території селища міського типу Кирилівка чинився безлад та була нестабільна криміногенна обстановка. Враховуючи попередні недоліки, керівництвом Головного управління Національної поліції в Запорізькій області спільно з керівництвом Національної гвардії України були проаналізовані допущені недоліки. В цьому сезоні увага була акцентована на превентивній роботі поліції на території курорту. Завдяки вашій спільній роботі з Національною поліцією вдалося за два роки стабілізувати ситуацію. Про це свідчать статистичні данні, згідно яких ріст кримінальних правопорушень завдяки плідній превентивній роботі зменшився в рази, – зазначив Павло Карабута.

Згідно наказу Головного управління Національної поліції в Запорізькій області № 1495 від 31.08.2021 за високий професіоналізм, вагомий внесок у забезпечення публічної безпеки та порядку, досягнуті результати в оперативно-службовій діяльності під час проведення літнього туристичного сезону в смт Кирилівка заохочено близько двох десятків бійців в/ч «3033». Полковник поліції Павло Карабута вручив військовослужбовцям грамоти, листи-подяки та цінні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: