circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Поліцію Енергодара, Приазов’я та Чернігівського району очолили нові керівники

26.02.2020, 07:46

text
Поділитися:

Нових начальників призначено в Енергодарському відділі, а також в Чернігівському та Приазовському відділеннях поліції ГУНП в Запорізькій області.

25 лютого, заступник начальника ГУНП в Запорізькій області полковник поліції Павло Карабута представив нового очільника Чернігівського відділення поліції. Ним став підполковник поліції Артур Лезинський, який до цього працював на посаді начальника Новомиколаївського відділення.

У заході взяли участь голова Чернігівської районної державної адміністрації, керівник місцевої прокуратури та об’єднаної територіальної громади. Вони висловили сподівання на успішну співпрацю з новим начальником поліції та побажали професійних успіхів на посаді.

Павло Карабута звернув увагу особового складу на своєчасне реагування на заяви та повідомлення громадян. Він зазначив, що останнім часом рівень довіри до Національної поліції зростає саме завдяки оперативному реагуванню поліції.

В Приазовському відділенні поліції т.в.о начальника відділення призначений майор поліції Сергій Попов, який до цього очолював Чернігівське відділення поліції.

Представляючи нового керівника, Павло Карабута наголосив, що його першочерговим завданням є втілення проекту «Поліцейський офіцер громади» разом з територіальними громадами. «Населення повинно відчувати, що в кожному куточку є поліція», – підкреслив полковник поліції.

Також, 25 лютого в Енергодарі заступник начальника ГУНП в Запорізькій області – начальник слідчого управління полковник поліції Олег Григоров представив особовому складу т.в.о начальника відділу підполковника поліції Юрія Буланова. До цього він очолював Хортицьке відділення поліції.

Олег Олексійович акцентував увагу на взаємодії поліції та місцевої влади з метою покращення результатів роботи відділу поліції, забезпечення правопорядку та підвищення рівня довіри населення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: