circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Поліпшення екології: міський голова зустрівся з представниками промгігантів

08.10.2020, 19:16

text
Поділитися:

Цього року сплив термін дії меморандуму, який свого часу підписали промпідприємства із містом. Документ про співпрацю розробили за ініціативи міського голови. Завдяки реалізації програми вдалося на понад півтори тисячі тонн на рік скоротити викиди проммайданчика. Нині важелів впливу в міста на промгіганти немає. Тому повинна бути лише конструктивна співпраця із підприємствами. А прагнення поліпшити ситуацію в Запоріжжі має стати спільним. На цьому наголосив міський голова під час зустрічі з промисловцями.

Нагадаємо, місяць тому Володимир Буряк вже проводив зустріч із представниками промислових підприємств. Під час попередньої наголошував на необхідності безперебійної роботи очищувальних фільтрів на устаткуванні та встановленні на підприємствах приладів автоматичного контролю за станом викидів. Також промгіганти мали сформувати чіткий план щодо зниження рівня шкідливих речовин до навколишнього середовища.

Найкращі пропозиції надані промгігантами стануть основою Угоди про спільні дії для поліпшення стану екології обласного центру. Вони стосуються суттєвого зменшенням викидів, зокрема, фенолу та пилу. У результаті реалізації 57-и заходів, запропонованих підприємствами, викиди забруднюючих речовин вдасться скоротити на 850 з половиною тонн за рік.

15-го жовтня під час “Екофоруму” міський голова Володимир Буряк підпише із підприємствами Угоду про подальшу співпрацю в питаннях поліпшення екологічної ситуації в Запоріжжі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: