circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Політологи зробили перші прогнози щодо результатів місцевих виборів

15.07.2020, 18:13

text
Поділитися:

Українці надають перевагу місцевим партіям – такі думки з приводу майбутніх виборів висловлюють експерти. Політологи зазначають: люди втомилися від політичних скандалів, що постійно виникають на загальноукраїнській арені, тому обиратимуть на роль місцевих керівників не «нові обличчя» з гарними обіцянками, а тих, хто дійсно вболіває за рідне місто та зможе продовжити його розбудову. Тому місцеві партії, зокрема і партія Володимира Буряка “Єднання”, можуть залишити далеко позаду відоміші загальноукраїнські політичні бренди.

Підтримують колег і соціологи, запевняючи, що рішення чинного міського голови Запоріжжя Володимира Буряка йти на вибори із щойно створеною місцевою партією «Єднання», має усі шанси стати переможним. Така практика добре відома у європейських країнах та неодноразово демонструвала там гарні результати. Адже саме до місцевих політсил входять люди, які живуть у місті, знають усі його проблеми, а головне – шляхи їх вирішення.

Нові місця відпочинку у місті, сучасні ремонти у школах, дитсадках та лікарнях, розвиток аеропорту та капітальне оновлення громадського транспорту – ці плани чинної міської влади втілені у реальні справи, які запоріжці щодня бачать на власні очі.

Саме невпинний розвиток міста та щоденне піклування про тих, хто в тут живе, – неабияк вплинуть на цьогорічний вибір людей. Політологи запевняють, запоріжці підуть лише за тим, хто небайдужий до місцевих проблем і має реальний досвід у їх вирішенні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: