circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Поліцейські нагадали запорізьким школярам правила безпеки в Інтернеті

06.02.2019, 09:58

text
Поділитися:

Співробітники відділу ювенальної превенції поліції Запорізької області в формі інтерактивного уроку нагадали учням Запорізької шкіл № 65 та «Основа» правила безпечного поводження в мережі Інтернет.

5 лютого Україна спільно з Європою відзначає день безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

В рамках просвітницьких заходів, до учнів 7-11 класів Запорізьких загальноосвітніх шкіл № 65 та «Основа», завітали працівники ювенальної превенції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Правоохоронці провели пізнавальні інтерактивні уроки з профілактики негативних явищ у дитячому середовищі, зокрема в мережі Інтернет.

Ювенали надали учням поради щодо безпечного спілкування та поводження в Інтернет-спільнотах та популярних соціальних мережах. Розповіли про ризики, з якими вони можуть стикатися в інформаційному просторі, та як поводитись у разі, якщо діти стали жертвами чи свідками правопорушень.

Крім того, з метою захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті, поліцейські провели додаткові бесіди з педагогами та керівництвом школи.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: