circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Пологівський район став лідером із розвитку на Запоріжжі

12.12.2017, 12:50

text
Поділитися:

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації підбито підсумки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів Запорізької області за січень-вересень 2017 року.

Розрахунки комплексної оцінки (рейтингу) результатів соціально-економічного розвитку міст і районів області здійснено за 28 показниками (для міст обласного значення – за 23 показниками), які сформовані за сімома напрямами діяльності (для міст обласного значення – за шістьма напрямами).

За І напрямом – промисловість та розрахунки за енергоносії (5 показників) до трійки лідерів увійшли: Приазовський, Розівський, Пологівський райони; останнє місце посів Більмацький район;

серед міст обласного значення лідирують Бердянськ, Токмак і Запоріжжя; на останньому місці – м. Мелітополь.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «розвиток сільського господарства» найвищих показників досягли Токмацький, Більмацький і Оріхівський райони; найнижчі – у Приазовському районі.

За ІІІ напрямом – державні фінанси (6 показників) до трійки лідерів увійшли: серед районів – Веселівський, Великобілозерський та Василівський; на останньому місці – Кам’янсько-Дніпровський район; серед міст обласного значення лідери – Бердянськ, Токмак і Мелітополь; аутсайдер – Енергодар (при цьому показники доходів до місцевих бюджетів у розрізі територій області розраховано без урахування показників об’єднаних територіальних громад).

За підсумками діяльності за ІV напрямом – споживчий ринок (2 показника) найвищі позиції посіли: Мелітопольський, Пологівський і Оріхівський райони; найнижчу – Якимівський район; серед міст обласного значення відповідно Запоріжжя, Енергодар та Мелітополь; на останній сходинці – Бердянськ.

За оцінкою результатів діяльності за напрямом «населення та ринок праці» до трійки лідерів увійшли: Мелітопольський, Великобілозерський і Розівський райони; на останньому місці – Михайлівський район; серед міст обласного значення лідирують Енергодар, Запоріжжя і Мелітополь; аутсайдер – Токмак.

За VІ напрямом – житлово-комунальне господарство та будівництво житла (2 показники) на найвищі сходинки зійшли Запорізький, Якимівський і Приазовський райони; серед міст обласного значення – Запоріжжя та Мелітополь.

За оцінкою результатів діяльності за VІІ напрям – захист прав дитини (2 показника) трійку лідерів очолили: Чернігівський, Великобілозерський та Гуляйпільський райони; замикає – Більмацький район; серед міст обласного значення – Енергодар, Мелітополь і Токмак; на останньому місці – Бердянськ.

Підсумкова комплексна оцінка (рейтинг) результатів соціально-економічного розвитку районів Запорізької області за січень-вересень 2017 року виглядає таким чином:

група лідерів:

1 місце

Пологівський район

2 місце

Великобілозерський район

3 місце

Розівський район

група аутсайдерів:

17 місце

Токмацький район

18 місце

Більмацький район

19 місце

Михайлівський район

20 місце

Кам’янсько-Дніпровський район

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: