circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Понад 1,5 тис. запоріжців вже скористалися дачними катерами

10.07.2020, 13:54

text
Поділитися:

У перший рейс катери вийшли 1 липня. Перевезення виконуються з дотриманням усіх санітарних вимог. Як і в попередні роки, для запоріжців пільгових категорій проїзд безкоштовний.

Традиційно рейси, які перевозять запоріжців до садово-городніх ділянок, починаються ще в квітні. Втім, цього року, в зв’язку з введенням карантину, старт дачної навігації був перенесений.

Перевезення здійснюються з дотриманням всіх санітарних вимог: пасажири і екіпаж катерів зобов’язані носити захисні маски, а кількість пасажирів не повинна перевищувати кількості наявних місць для сидіння. Тобто на кожному з двох катерів, задіяних в навігації, можна буде перевозити не більше 150 людей.

– Наші катери пройшли всі техогляди та ремонти, тому вони повністю справляються з навантаженням. Також фахівці нашого управління розробили графік роботи транспорту і поширили відповідні оголошення. Згідно з планом, навігація триватиме до 28 жовтня, – розповів начальник управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Олександр Власюк.

За результатами першого тижня помітили, що перевезення користуються практично таким же попитом, як і в попередні роки. За 9 днів навігації здійснено 6 рейсів. В середньому за день перевозять 200 пасажирів. В цілому з початку сезону перевезено 1590 дачників.

Щоб запоріжцям було зручніше добиратися до річкового порту, організовані додаткові рейси громадського транспорту.

Тролейбусні рейси для вивезення жителів міста з річкового порту за напрямками: Дніпровський район (зупинки «вул. Піщана», «Арматурний завод», «Бородінський мкрн»), Комунарський район ( «Сімферопольське шосе», «4-й Південний мкрн»), Заводський район ( «Павло-Кічкас»).

Автобусні рейси для підвезення і вивезення жителів міста з річкового порту за маршрутом загального користування №38 «ПК ЗАлК-Аптека (вул. Рубана)» від зупинки «пр. Металургів» через пр. Соборний, вул. Портову, вул. Незалежної України (вул. Рекордна), пр. Металургів до зупинки «ПК ЗАлК».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: