circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Понад 50 поліцейських отримали дипломи про завершення профпідготовки

21.08.2020, 17:10

text
Поділитися:

Так Анна Матяж, випускниця академії поліції, каже про сьогоднішню подію. Адже вона стала ще на крок ближче до досягнення своєї мети — дівчина отримала диплом слідчого.

Дівчина розповідає: її рідні до такого вибору поставились із хвилюванням, але все ж таки підтримали. Не зупинили Анну й іспити з фізпідготовки.

Так само вважає слідство своїм покликанням і поліцейський Іван. Хлопець родом із Запоріжжя і після випуску захищати правопорядок буде у рідному місті.

Навчання сьогоднішніх випускників тривало пів року. Новоспечені слідчі тепер уповноважені вести кримінальні справи та направляти їх до суду, а працівники превентивної діяльності — самостійно складати протоколи. Під час занять в академії вони опановували тактику, профільно-навчальні дисципліни та вогневу підготовку. До речі, саме вміння правильно поводитись зі зброєю є надзвичайно важливим для майбутнього поліцейського.

Усі поліцейські, які сьогодні отримали дипломи у Запорізькій академії поліції, вже розподілені у відділи. Слідчих переважно по Запорізькій та Дніпропетровській областях, а працівників превентивної служби — по всій країні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: