+3°

+3°

Поновився чемпіонат України з футболу серед команд ІІ ліги

08.04.2019, 17:51

Після зимової перерви поновився чемпіонат України з футболу серед команд другої ліги. В останньому матчі другого кола МФК “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав херсонський “Кристал”. Для запоріжців ця гра несла принципове значення у плані подальшого просування по турнірній таблиці.

Перед цим матчем “Металург” посідав четверте місце в турнірній таблиці. Його відставання від другої позиції, яка відкривала перспективу боротьби за вихід до першої ліги, становило 5 очок. Саме на цій сходинці знаходиться “Кристал”. Тож в разі перемоги запорізький клуб скорочував відрив до комфортного. На гру тренери обох команд обрали відверто атакуючі схеми. Керманич “Кристалу” виставив одразу чотирьох номінальних нападників. У складі “Металурга” їх було двоє – Ілля Корнєв та Олександр Яровенко. Проте їх підтримували відомі своїм тяжінням до атакуючих дій Олексій Разуваєв та два Вадими – Петров і Воронченко. Саме їхні дії і принесли найбільше неприємностей “Кристалу”. Олександр Яровенко міг відкривати рахунок вже на 21-й хвилині. Після навісу від Вадима Воронченка він пробивав головою під поперечину, але з цим упорався кіпер херсонців. Свого 7 номер запоріжців все ж таки досяг, причому двічі. Спочатку він замкнув простріл Вадима Петрова, зробивши рахунок 1:0. А на 39­-й хвилині, скориставшись недбалістю захисників, викотився сам-на-сам з Ібрагімом Суаібом і спокійно, як на тренуванні, поклав м’яча у дальній від себе кут воріт.

Після перерви “Кристал” значно активізувався, намагаючись піти від поразки. Проте захист “Металурга” витримав цей тиск. За цей час гості могли похвалитися лише одним гострим моментом. На 63-й хвилині Віктор Мартян прицільно зрізав м’яча у дальній кут воріт “Металурга”. Але тут свою майстерність продемонстрував Ігор Варцаба. Витягнувшись у струну, він кінчиками пальців дотягнувся до м’яча, перевівши того на кутовий. По ходу гри у “Металурга” виникли кадрові складнощі. Спочатку пошкодження зазнав центральний захисник Олександр Матвєєв. А згодом господарі взагалі залишилися у меншості. За 2 жовті картки був вилучений Юрій Сачко. Проте скористатися цим футболісти “Кристалу” не змогли.

Кінцевий рахунок матчу – 2:0 на користь “Металурга”. Після цього туру запорізький клуб залишився на четвертій позиції в таблиці, але значно скоротив відставання від лідерів. Криворізький “Гірник”, що йде третім, випереджає команду Олега Тарана лише на одне очко. Відрив від “Кристалу” становить лише 2 пункти. Це значно загострює боротьбу за другу сходинку в чемпіонських перегонах.

Наступний матч «Металург” зіграє найближчої п’ятниці. На стадіоні “Славутич-Арена” команда Олега Тарана прийматиме футбольний клуб “Миколаїв-2”. Початок зустрічі – о 19:00.