+3°

+3°

Поразка БК “Запоріжжя-ZOG” в рамках Чемпіонату України

02.03.2018, 20:54

Баскетбольний клуб Запоріжжя ЗОГ зазнав чергової поразки в рамках Чемпіонату України. Кривдниками стали добрі знайомі з одеського колективу БІПА. В сезоні 2017-2018 нашій команді жодного разу не вдалось їх обіграти.

Перша чверть поєдинку проходила в рівній боротьбі. Господарі завершили 10-хвилинку з перевагою в одне очко. Запоріжці менше втрачали м’яча, а от негативним моментом був дозвіл одеситам заволодіти перевагою на щитах. Як наслідок — після перерви гості заволоділи перевагою. Результат – виграли другий відрізок зустрічі з відривом у 6 пунктів.

У середині третьої чверті господарі дещо оговтались. Сталось це за рахунок триочкових Євгена Ворніка, але відповідь БІПИ була миттєвою. Спочатку одесити створили двозначну перевагу, після чого було видно, що запоріжці потрохи впадають у відчай. Підсумок — 59:84 — на користь гостей.

Логічно, що після такого туру становище запоріжців у першості не покращилось. Вони продовжують перебувати на дні турнірної таблиці, борючись за сьому сходинку з харківським Політехніком. 3 березня підопічні Валерія Плеханова зіграють проти Южненського Хіміка.