circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Порушення карантину у жовтні виявили у половині суб’єктів господарювання

11.11.2020, 08:08

text
Поділитися:

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області продовжують здійснювати контроль за дотриманням суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів на період дії карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Про це під час брифінгу повідомив начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Шершнєв.

З 9 листопада у «червоній» зоні знаходяться міста Запоріжжя та Мелітополь, а також Новомиколаївський, Оріхівський та Чернігівський райони. Інші адміністративні території Запорізької області залишаються у «помаранчевій» зоні. Не дивлячись на введені карантинні заборони та обмеження, результати перевірок вказують на те, що вимоги карантинних обмежень продовжують порушуватись як суб’єктами господарювання, так і громадянами.

Протягом жовтня було перевірено 1694 об’єкти, порушення виявлені на 892 (52,7%). Порушення виявлені на кожному другому об’єкті.

Найбільше порушень виявлено:

– у закладах громадського харчування – 70,9%, при цьому, у вересні цей показник складав 55 %, у серпні -61%.
– об’єктах продовольчої торгівлі – 63,3% (у вересні – 55,4%, серпні – 64%);
– об’єктах непродовольчої торгівлі – 50,1% (у вересні – 46,8%, серпні – 48%);
– у громадському транспорті, в салонах краси та перукарнях – 46,5% (у вересні – 42,8 %, у серпні – 42,6%).

До порушників застосовувались відповідні заходи реагування, зокрема, надано 892 приписи (пропозиції) про усунення недоліків, складений 251 протокол про адміністративні порушення, у 225 випадках поінформовані органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, у 119 – Національна поліція.

Спільно з представниками Національної поліції проконтрольовано дотримання протиепідемічних вимог на авто- та залізничних вокзалах, у транспорті, що здійснює маршрутні перевезення у містах Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі та інших населених пунктах області.

Встановлені порушення карантинних вимог в частині дотримання соціальної дистанції, маскового та дезінфекційного режимів, відсутності умов для дотримання особистої гігієни водіїв на кінцевих зупинках та відстійниках громадського транспорту та санітарної обробки салонів і обладнання транспортних засобів.

Про результати перевірок проінформовані Запорізька обласна державна адміністрація, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За результатами перевірок притягнуто до адміністративної відповідальності 36 відповідальних осіб, в тому числі, керівництво автовокзалів (автостанцій) м. Запоріжжя, м. Оріхів, с. Велика Білозерка та залізничних вокзалів м. Запоріжжя.

З початку листопада Держпродспоживслужбою перевірено 234 об’єкти нагляду, порушення виявлені на 102, що становить 43,6%.

Найбільше порушень виявлено на об’єктах торгівлі продовольчими товарами – у 57% від перевірених, закладах громадського харчування – 42%, об’єктах торгівлі непродовольчими товарами та салони краси – 30%.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: