circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Постраждалим під час подій на Майдані запоріжцям виплатили допомогу

07.02.2018, 12:02

text
Поділитися:

У Запорізькій області на обліку перебуває шість осіб, які постраждали внаслідок Революції Гідності, серед них: одна сім’я загиблого, одна особа, яка отримала тяжкі тілесні ушкодження, одна – з ушкодженнями середньої тяжкості та три особи з легкими тілесним ушкодженнями.

За повідомленням Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, всі вони за рахунок коштів державного бюджету в цьому році отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 1,5 млн. гривень.

Відповідні виплати було здійснено згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2017 № 14 «Деякі питання використання коштів державного бюджету для надання одноразової грошової допомоги членам сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю в масових акціях громадського протесту, що відбулися у період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, та особам, які отримали тілесні ушкодження, побої, мордування під час участі в зазначених акціях».

Крім цього, обласна державна адміністрація приділяє постійну увагу соціальній підтримці родинам осіб загиблих та постраждалим внаслідок участі в масових акціях громадського протесту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: