circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Позапланові перевірки ДСНС побувають на тисячі запорізьких об’єктів

04.04.2018, 10:19

text
Поділитися:

У Запорізькій області співробітники ДСНС розпочали масштабні перевірки торгових центрів, шкіл, дитячих садків, будинків культури, і інших об’єктів з масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки, повідомляє ГУ ДСНС. На сьогодні, рятувальники перевірили близько 10 великих торгових центрів на території області.

Заступник начальника управління запобігання НС, підполковник служби цивільного захисту Євген Оситнянко у ході міжвідомчої прес-конференції зазначив, що останні планові перевірки таких об’єктів відбувалися в 2016 році, а потім, через мораторій, більше не проводилися.

Адміністративна відповідальність передбачена законодавством за порушення вимог пожежної безпеки складає штраф у розмірі 170 гривень. При цьому, у разі наявності фактів грубих порушень вимог пожежної безпеки, фахівці ДСНС мають право зібрати матеріали і звернутися до суду з вимогою порушити питання про закриття ТЦ.

На сьогодні, за фактом вже проведених перевірок, вогнеборці спільно з обслуговуючими організаціями проводять обробку даних.

У ході інспекцій, свою увагу рятувальники звертають в першу чергу на доступність евакуаційних виходів, стан пожежних рукавів і первинних засобів пожежогасіння, наявність і технічний стан автоматичних систем протипожежного захисту та оповіщення.

Всього, після трагедії в Кемерово, запорізькі рятувальники позапланово перевірять більше 1000 об’єктів з високим ступенем ризику – школи, дитячі садки, торгові центри, будинки культури тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: