circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Пожежна безпека: рятувальники перевірили кілька будинків для літніх людей

03.02.2021, 18:02

text
Поділитися:

Пансіонат “Турбота”, що у Шевченківському районі функціонує вже другий рік. Тут перебувають літні люди, які потребують піклування. Зараз їх у закладі майже двадцятеро. Чи все в порядку з пожежною безпекою у пансіонаті, вирішили перевірити рятувальники.

Зокрема, перед перевіркою у закладі оновили пожежне обладнання, ліхтарі та замовили пожежну сигналізацію. Крім цього, приділили увагу надзвичайники і наявності евакуаційних виходів та планів. А також перевірили, чи є в закладі необхідні номери пожежних частин. Оскільки щовечора працівники мають звітувати рятувальникам про ситуацію.

Утім, деякі порушення у закладі все ж таки виявили, зокрема відсутність пожежної сигналізації та заміри опор ізоляції. Усе з перерахованого у будинку догляду обіцяли найближчий часом виправити.

Ще один заклад, який перевірили, – Центр домашньої турботи. Тут також цікавились пожежною безпекою та наявністю плану евакуації. Так само не обійшлося без недоліків. Цього разу помилки було знайдено у оформленні плану евакції.

Крім цього, перевірили вогнегасники та евакуаційні виходи. Зокрема, виявили грубі порушення, а саме відсутність автоматичного керування кондиціонерами та приварені решітки на вікнах, котрих бути не повинно.

Загалом під час перевірок рятувальники виявили з десяток порушень в обох закладах. Найбільш поширені – це відсутність пожежної сигналізації та електробезпеки, що може спровокувати пожежу.

На усунення усіх недоліків рятувальники дають не більше 2-х місяців і згодом навідаються на перевірку знову. Загалом такі рейди будуть тривати до квітня включно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: