circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Працівники 4 тис. підприємств Запорізької області заробляють менше мінімальної зарплатні

30.09.2020, 09:24

text
Поділитися:

В Запорізькій області було виявлено 4444 підприємства, які нараховували заробітну плату нижче мінімального рівня.

За повідомленням Головного управління ДПС у Запорізькій області, майже третина від загальної кількості підприємств, які відзвітували до податкових органів не дотримуються вимог щодо виплат зарплат. Фахівцями податкової служби під час аналітичної роботи виявлені суб’єкти господарювання, які несвоєчасно або не в повному обсязі нараховують заробітну плату. Зокрема, у другому кварталі 2020 року 41103 працівника отримували зарплатню менше мінімальної.

Найбільшу кількість роботодавців, котрі не доплачують своїм працівникам, зафіксовано в обласному центрі та в Мелітопольському районі.

Серед найбільших «мінімізаторів» заробітних плат – підприємства оптової та роздрібної торгівлі – понад 28% або 1203 суб’єкти господарювання, на другому місці – переробна та добувна промисловість – 15,6% або 671 підприємство, на третьому місці організації, які здійснюють операції з нерухомим майном – 12% або 516 СГД.

Податкова служба наголошує на недопустимості порушення законодавства при нарахуванні заробітної плати та закликає дотримуватись соціальних гарантій в оплаті праці.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» визначено розмір мінімальної заробітної плати з 01 січня по 31 серпня у сумі 4723 гривні, а з 1 вересня – 5000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: