circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Працівники телебачення, радіо та зв’язку відзначили своє професійне свято

17.11.2017, 11:01

video text
Поділитися:

Фільм “Москва сльозам не вірить”. Вирази з цього фільму вже стали афоризмами. Як виявилось, один із героїв помилявся. Театр, радіо та кіно не зникли.

Процес становлення телебачення в Україні був важким, швидким і витратним. Ще нещодавно оператори тримали у руках ось такі важкі камери. А замість карти пам’яті були касети. Тепер все змінилося. Але стара апаратура теж на ходу. Наприклад, студійна камера КТ-132. Телевізійники користуються нею і досі. Тому що через значну вагу вона добре тримає картинку в кадрі. Керувати камерою можна вручну і за допомогою педалей.

Ще одна машина – апаратна відеозапису. Самі телевізійники називають цей апарат – “рулон”. На ньому робили монтаж відзнятого відео. За допомогою цих кнопок відзначали початок кадру та кінець. Якщо щось не виходило, потрібно було все починати спочатку.

Зараз телебачення змінюється по всій Україні. Наприклад, давно знайома ТРК “Запоріжжя” — тепер частина Суспільного телебачення. Ольга Вакало тут працює давно. Каже, колективу довелось пережити багато карколомних моментів. Та головне — завжди йти вперед.

Йдуть уперед і журналісти “Громадського телебачення Запоріжжя”. Активно використовують таке поняття як “стрім” — роблять прямі трансляції з місця подій. Головна перевага — це швидкість та мобільність.

В наші дні телебачення все більше переходить в Інтернет. Деякі експерти вважають, що один з головних каналів — YouTube. А найпопулярніші ведучі – “ютубери”. Наприклад, це програма “Зе інтервьюєр”. Її знімає ведучий Анатолій Анатоліч. Проект знімають так само якісно, як для телебачення. От тільки показують лише в Інтернеті — на YouTube.

Але не всі спеціалісти погоджуються з тим, що Інтернет повністю замінить телебачення. Втім, експерти сходяться в одному — цифрові технології йдуть вперед, а журналісти шукають нові способи передачі інформації.

Можливо це перший повинний стенд ап, знятий на мобільний телефон. Хто зна як зміниться телебачення ще через 40 років, але одне можна сказати з впевненістю — телевізійна магія не зникне ще довго.

Карина Рибачонок, Андрій Сергєєв

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: