circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Представлено нового керівника Мелітопольського району

12.04.2021, 08:49

text
Поділитися:

9 квітня під час робочої поїздки до Мелітополя голова Запорізької обласної державної адміністрації взяв участь у шостій позачерговій сесії Мелітопольської районної ради, в ході якої представив голову ради Ігоря Судакова у новій якості: указом Президента його призначено головою Мелітопольської райдержадміністрації.

На сесії також були присутні керівник апарату Запорізької облдержадміністрації Зінаїда Бойко, міський голова Мелітополя Іван Федоров, секретар Мелітопольської міськради Роман Романов, депутати обласної ради, керівники громад тощо.

Звертаючись до депутатського корпусу району, Олександр Старух зазначив, що кандидатура Ігоря Судакова була подана на розгляд Президенту України про призначення головою РДА невипадково. Це відомий у регіоні молодий політик, який уже має вагомий управлінський досвід. Працював заступником начальника Мелітопольського міського управління освіти, заступником директора КП “Водоканал”, пізніше став заступником міського голови Мелітополя. на цій посаді опікувався роботою комунальних підприємств міста.

Ігор Ігорович достойна людина, з достатнім фаховим досвідом, рівнем відповідальності. Він спроможний забезпечити виконання доручень Президента України, законів, постанов Кабміну і всіх тих завдань, які ставляться сьогодні перед адміністраціями. Переконаний, що інтереси нашої держави та Мелітопольського краю вимагають від нас злагодженої роботи, бо проблем багато. У нас продовжується “Велике будівництво”. Думаю, що не тільки місту Мелітополь як центру нового об’єднання, але й чотирьом колишнім районам в новому Мелітопольському районі досвід нового керівника стане у нагоді. У нього є потужний потенціал, щоб реалізовувати усі місцеві проєкти та ініціативи. Впевнений, що він гідно виконає усі завдання, які ставитиме держава та громада. В добрий путь! – зазначив голова облдержадміністрації.

Ігор Судаков, у свою чергу, подякував Олександру Старуху, а також народному депутату України Сергію Міньку та всій мелітопольській команді за підтримку, а депутатському корпусу – за конструктивну роботу у районній раді.

Буду продовжувати сумлінно працювати у повній взаємодії з президентською вертикаллю, керівництвом Запорізької області, з районною радою, депутатами, головами сільських та селищних територіальних громад Мелітопольського району. Разом ми будемо розвивати та зміцнювати співробітництво та добросусідські відносини з іншими територіями Запорізького краю. Мелітопольщина має стати флагманом розвитку всіх регіонів України. І перший крок, який ми вже зробили, це робота над Стратегією розвитку нашого великого Мелітопольського району. Це і пошук інвестицій, і реалізація інфраструктурних проєктів, і вирішення екологічних проблем, і робота над розвитком сільського господарства, і розвиток туристичного потенціалу. Будемо працювати для досягнення нашої спільної мети – перетворення Мелітопольщини на сучасний та комфортний для життя край!, – зазначив голова райдержадміністрації.

У зв’язку з новим призначенням, депутати Мелітопольської районної ради в ході сесії обрали собі нового керівника. За підсумками таємного голосування одностайно, 36-ма голосами “за”, новим головою Мелітопольської районної ради обрано Сергія Прийму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: