circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Представники Альянсу зустрілися з запорізькими держслужбовцями

08.11.2017, 10:27

video text
Поділитися:

Запорізька Облдержадміністрація. Тут відбувається зустріч держслужбовців із представниками НАТО та громадськими організаціями, які поділяють євроатлантичні цінності. Вони приїхали аби розказати про підтримку, яку надають Україні вже протягом 20 років. Кажуть, останні три роки цю допомогу посилили через російсько-український конфлікт. Тепер сприятимуть досягненню України стандартів НАТО. Адже на 2017 — 2020 роки в нашій державі прийняли відповідну програму.

Учасники заходу також зазначили, що наближення України до стандартів Альянсу — гарна можливість вступу нашої країни до НАТО. Тому аби підвищити довіру українців до Альянсу, – як до ключової інституції, що забезпечує міжнародну безпеку, – вважають, потрібно проводити у суспільстві інформаційну роботу.

Один зі стандартів НАТО — безпека та оборона. Кажуть, особливо це актуально для України зараз. Тому інструктори НАТО постійно проводять навчання для українських військових. На декількох з них побували військовослужбовці з частини “Сармат”. Розповідають, інструктори навчали їх як застосовувати силу, стримувати натовп, та надавати першу медичну допомогу. Вважають цей досвід під час реформування досить корисним.

Також військові частини “Сармат” взяли участь у тренінгу, який провели представники НАТО в Запоріжжі. Кажуть, подібні заходи та співпраця з Альянсом допомагають Україні в забезпеченні власної безпеки. Самі ж представники НАТО кажуть, і надалі допомагатимуть Україні. А також і надалі проводитимуть подібні заходи з різними соціальними групами в різних містах нашої країни.

Анна Кулькова, Сергій Мельник

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: