circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Представники Управління туризму департаменту культури і туризму Запорізької міськради прибули з робочим візитом до Стамбулу

29.09.2017, 13:54

video text
Поділитися:

“Запоріжжю туристичному бути!” – переконані у Запорізькому Управлінні туризму. Головне – якісна презентація місцевих принад перед туристичними операторами інших країн. Розпочати вирішили із близького сусіда – Туреччини. З робочим візитом представники Управління прибули до генерального консула України в Стамбулі Олександра Гамана. З ним поділились планами про подальшу співпрацю з турецькими колегами та розповіли про особливі програми, розроблені для іноземного туриста.

Запоріжжя – один із провідних туристичних хабів на мапі України із самобутньою історією, вдалим місцем розташування та низькими цінами. Все це має привабити турецьких туристів, переконаний Олександр Гаман.

Сприяють збільшенню туристичного потоку із Туреччини до Запоріжжя і регулярні прямі рейси зі Стамбулу. Дістатись до нашого міста турецькі туристи можуть усього за дві години.

До Запоріжжя представники Управління туризму повертались вже не самі, а у компанії.

Із Туреччини до України прибув стотисячний турист. Символічно, що у Міжнародний день туризму представникам місцевого Управління вдалось запросити шановних гостей саме до Запоріжжя – як одного з найбільш перспективних туристичних осередків нашої країни.

В Україні жінки вперше. Їхня кінцева зупинка – Київ. Але вони без вагань внесли корективи до своїх планів. У Запоріжжя прибули зі Стамбулу: рейс прямий, летіти пару годин, а представники місцевого Управління туризму пообіцяли насичену культурну програму із заселенням в один з кращих готелів міста.

У Запоріжжі на гостей чекав насичений день: оглядова екскурсія містом та подорож у супроводі англомовного гіда на Хортицю. А також обов’язкове куштування традиційних українських страв.

Несподіваними змінами в маршруті гості залишились задоволені і пообіцяли обов’язково приїхати до Запоріжжя ще, але вже у компанії своїх родин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: