circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Президент України призначив стипендії запорізьким майстрам

29.03.2018, 13:03

text
Поділитися:

Указом Президента України призначено державні стипендії видатним діячам культури і мистецтва. У когорті стипендіатів – запорізькі майстри Лариса Жолудь (майстер художньої кераміки) та Сергій Москаленко (майстер народної творчості).

Лариса Жолудь народилася в селі Боратин Луцького району Волинської області. Фахову освіту здобула у Львівському училищі ужиткового та декоративного мистецтва ім. І.Труша та Львівському інституті декоративно-прикладного мистецтва. Майстриня створила творчу філософію кераміки, генетично споріднену із світобаченням народного мистецтва. Член Національної спілки художників України з 2004. Учасник всеукраїнських та обласних художніх виставок, всеукраїнських мистецьких пленерів „Дивосвіт”, „Гончарі на Хортиці”. Твори зберігаються у Запорізькому обласному художньому музеї.

Сергій Москаленко закінчив Запорізьку школу мистецтв та Вижницьке училище прикладного мистецтва за спеціальністю „Художня обробка металів”. Працював у Клубі юних техніків як керівник гуртка художньої обробки металу. Учасник всеукраїнських та обласних художніх виставок, всеукраїнських фестивалів та обласних мистецьких свят. Широку відомість майстру принесли його філігранні ювелірні вироби. Очолює Запорізький обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: