circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Придніпровська залізниця святкує 145-річчя роботи

02.11.2018, 10:37

text
Поділитися:

Сьогодні у Дніпрі Придніпровська залізниця відзначає 145 років з дня заснування. Це свято відбувається напередодні ще однієї дати – Дня залізничника, що відзначається 4 листопада. Урочистості з цієї нагоди відбулися у Дніпровському академічному театрі ім. Тараса Шевченка.

Привітали дніпровських та запорізьких залізничників зі святом заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін та заступник директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Роман Пісарєв.

Олександр Бабанін від імені Запорізької обласної державної адміністрації передав найщиріші вітання з професійним святом – Днем залізничника.

– Трудівники транспорту своєю напруженою працею забезпечують ритмічні перевезення народно-господарських вантажів і пасажирів, роблять усе можливе для стабільної роботи промислових підприємств і організацій нашого регіону. Самовідданою працею і талантом багатьох поколінь залізничників створена надійна транспортна система. У Запорізькій області залізничним транспортом перевозиться 73% всіх вантажів. Завдяки налагодженій взаємодії з місцевими органами влади Запорізька дирекція залізничних перевезень традиційно посідає перші місця по компенсації збитків від пільгових перевезень (2 по Україні). Дозвольте привітати вас, присутніх у цьому залі, і всіх тих, хто сьогодні несе трудову вахту на робочих місцях, з Днем залізничника, висловити найщирішу подяку за вашу працю, побажати доброго здоров’я, благополуччя вам і вашим родинам, – зазначив у привітанні Олександр Бабанін.

Кращі працівники галузі отримали подяки від Запорізької облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: