circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Призначено нового головного лікаря Запорізької міської клінічної лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги

04.12.2018, 10:43

text
Поділитися:

Новим головним лікарем Запорізької міської клінічної лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги став Дмитро Івченко. Він приступив до своїх обов’язків з 4 грудня.

Дмитро Івченко – професор кафедри, доктор медичних наук, головний позаштатний ортопед-травматолог департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА, віце-президент Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація травматології та остеосинтезу», член Пленуму асоціації ортопедів-травматологів України. Раніше працював у відділенні травматології з ліжками політравми 5-ї міськлікарні.

Колишній головлікар міської лікарні екстреної і швидкої медичної допомоги Сергій Завгородній був звільнений із займаної посади через грубе порушення зобов’язань, передбачених контрактом. Так, колишній керівник 5-ї міськлікарні майже рік після конкурсу не укладав з переможцем договір про оренду приміщень. Цим він завдав закладу збитків у розмірі понад 43 тис. грн.

У листопаді минулого року Жовтневий районний суд визнав Сергія Завгороднього винним і постановив стягнути з нього суму недоотриманого за його вини лікарнею прибутку. Колишній головний лікар звернувся до Запорізького апеляційного суду. Однак і він залишив в силі рішення суду першої інстанції. Днями рішення вступило в законну силу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: