circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Призначено нового заступника голови Запорізької ОДА

14.11.2018, 11:55

text
Поділитися:

Під час наради з керівниками структурних підрозділів ОДА голова облдержадміністрації Костянтин Бриль представив свого новопризначеного заступника Андрія Антонова.

За словами Костянтина Бриля, його кандидатуру було погоджено в Адміністрації Президента України та Кабінеті Міністрів.

– Андрій Антонов призначений на посаду заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації з 7 листопада 2018 року. Він опікуватиметься питаннями промисловості, розвитку інфраструктури, транспорту та цивільного захисту населення, – повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Андрій Миколайович Антонов народився в м. Запоріжжя у 1981 році. Має вищу освіту за фахом економіст-менеджер. Його трудовий стаж нараховує близько 15 років. З 2006 року він розпочав трудову діяльність у Запорізькій облдержадміністрації як головний спеціаліст відділу енергозбереження управління з питань енергозбереження Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької ОДА. Працював також начальником відділу енергозбереження; заступником начальника цього ж управління. До останнього часу обіймав посаду директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: