circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Призначено нову керівницю кіноконцертного залу ім. Довженка

07.02.2019, 09:48

text
Поділитися:

6 лютого заступник міського голови Анатолій Пустоваров представив колективу комунального закладу «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка» нового директора. Заклад очолила Марина Кудерчук.

Кудерчук Марина Миколаївна – досвідчений висококваліфікований фахівець в області економіки та права, магістр державного управління. Має великий досвід роботи державним службовцем. З березня 2016 року працювала заступником директора КЗ «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка», а з червня 2017 р. виконувала обов’язки керівника комунального закладу.

Представляючи нового керівника, заступник міського голови Анатолій Пустоваров відзначив, що кінотеатр розвивається, модернізується та став справжнім центром дозвілля для запоріжців. Зокрема з 2017 року започатковано щорічний відкритий Запорізький кінофестиваль «ZIFF» (Zaporizhzhya International Film Festival – Запорізький міжнародний фестиваль фільмів), формат якого став неймовірно цікавим сучасному глядачеві. Також в кінотеатрі проводяться інші фестивалі та заходи, важливі для культурного життя Запорізького краю.

– Кіноконцертний зал ім. О. Довженка – комунальний заклад з великим соціальним навантаженням та культурними традиціями. Тут не лише показують кіно, а й проводять різноманітні фестивалі, презентації, творчі зустрічі. Міська владає має довгострокові плани розвитку кінотеатру. Я впевнений, що спільними зусиллями з новим керівником та творчим колективом ми досягнемо того, що у кіноконцертному залі ім. О. Довженка будуть аншлаги, – зазначив Анатолій Пустоваров.

Директор комунального закладу «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка» Марина Кудерчук подякувала за довіру та озвучила пріоритетні напрямки роботи – осучаснення кінотеатру; підвищення професіоналізму фахівців; збільшення кількості цікавих заходів; розвиток кінофестивалів; започаткування та розвиток кіношколи. Також Марина Кудерчук висловила сподівання, що спільною великою командою працівників кінотеатру та за підтримки міської влади вдасться зробити «Кіноконцертний зал ім. О. Довженка» кращим та популярнішим.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: