circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Про підсумки пленарного засідання шостої сесії міськради

11.06.2021, 19:31

text
Поділитися:

Сьогодні продовження пленарного засідання шостої сесії стартувало із затримкою майже в три години. На початку міський голова Володимир Буряк побажав усім плідної роботи. Цього очікують від депутатів і їхні виборці. Адже в порядку денному вкрай важливі для міста питання. Зокрема, звернення до Кабміну та Верховної Ради щодо забезпечення фінансової стабільності в сфері надання комунальних послуг. А саме — створення сприятливих умов для підготовки до нового опалювального сезону та забезпечення гарячого водопостачання.

Після затвердження порядку денного депутати поновили пільговий проїзд для пенсіонерів у муніципальному транспорті. Він відновиться з 12-го червня. Це питання було винесено на розгляд за дорученням міського голови. Також серед основних проектів рішень — зміни у програмі охорони здоров’я.

Також під час сесії проголосували за оновлений склад постійних депутатських комісій. Збільшили кількість членів виконкому з 17-ти до 25-ти осіб. Окрім цього, у порядку денному й питання щодо продовження співпраці Запоріжжя з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема, з IFC.

А ще депутати затвердили Програму збереження культурної спадщини, погодили перерозподіл коштів на природоохоронні заходи. Також виділили додаткові гроші на підтримку сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дитячих будинків сімейного типу. Серед питань порядку денного і звернення депутатів до обласної ради та Кабміну щодо комплексного підходу до боротьби із карантинними рослинами. Відповідна Програма діє в місті вже кілька років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: