circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Про підсумки п’ятої сесії Запорізької міської ради

23.04.2021, 20:24

text
Поділитися:

На початку засідання до присутніх звернувся міський голова Володимир Буряк. Закликав депутатів всіх фракцій об’єднатися задля розвитку Запоріжжя та висловив сподівання, що нова модель роботи депутатського корпусу буде корисною Запоріжжю та містянам. Головне, аби депутати прагнули до плідної роботи заради розвитку міста та створення у ньому комфортних умов для проживання. Міський голова підкреслив: останні 2 тижні тривали консультації щодо можливого переформатування коаліції. Це, у тому числі, стало можливим завдяки оновленому закону про місцеві вибори.

Згодом депутати перейшли ро розгляду черги денної. Першими затвердили кадрові питання та обрали нового секретаря міськради. Ним став Анатолій Куртєв. Зміни відбулися і у складі заступників міського голови. Посади обійняли Андрій П’ятницький, Анатолій Васюк, Олександр Константинов, Олексій Нікіфоров, Геннадій Наумов та Роман Таран. Як і попередньо, Роман Омельянович керуватиме справами виконкому. Відповідальним за галузь ЖКГ буде Віктор Гординський. А за питання медицини – Геннадій Наумов.

На засіданні також обговорили низку важливих інфраструктурних та соціальних проектів, які нині реалізуються у місті. Міський голова розповів про створення у Запоріжжі сучасного інфекційного дитячого відділення на базі 5-ої міської дитячої лікарні. Наголосив також і на облаштуванні діагностично-приймальних відділень в 5-й та 9-й міських лікарнях. Роботи на об’єктах виконуються на умовах співфінансування державного та міського бюджетів. Відділення повинні запрацювати до кінця року.

Говорили у сесійній залі і про розвиток міського електротранспорту. Так, за словами міського голови, протягом останніх кількох років місту вдалося придбати 95 великих автобусів, зібрати 14 трамваїв, а ще закупити європейські трамваї та тролейбуси з автономним ходом, що, зокрема, дозволило відкрити у місті нові маршрути. Володимир Буряк зазначив: значну увагу електротранспорту приділятимуть і цьогоріч. Так, вже закуплено 12 європейських трамваїв, які скоро курсуватимуть містом.

Також депутати затвердили виділення коштів на створення проектної документації для будівництва автомагістралі, яка дозволить розвантажити міські шляхИ після зведення нових мостових переходів через Дніпро. Дорога простягатиметься від Набережної магістралі через Південний мікрорайон до траси Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта. Інша ділянка на Правому березі, від Нікопольського повороту. Також депутати внесли зміни до програми освіти. Додаткові кошти передбачили на продовження реконструкції 53-ї школи, Малої гуманітарної академії та оновлення Палацу дитячої та юнацької творчості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: