circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Про що пишуть запорізькі майстри слова та яку літературу читають містяни

03.03.2021, 15:13

text
Поділитися:

Свій перший вірш про пір’їнку Анна Кулькова написала ще у 6-річному віці. Але займатися творчістю вже більш професійно почала в університеті. Наразі пише переважно прозу, вірші та оповідання. Вже декілька її робіт увійшли до книги “Антологія творів письменників Запорізького краю” та до альманаху “Сузір’я”. Письменниця зазначає, для неї така публікація — велика відповідальність.

Аби побачити власні твори на шпальтах газет та видань, Анна пройшла тернистий шлях. Каже, початківців у письменництві багато, але публікують не кожного.

Наразі Анна планує видати вже власну збірку віршів. Також дівчина є членом обласної організації Національної спілки письменників України. Там кажуть, намагаються чимдуж підтримувати авторів і попри усі складнощі представити запорізьких письменників у літературному світі.

Твори запорізьких письменників можна знайти й на поличках місцевих книжкових магазинів.

Попитом користується й дитяча література . Зокрема, і книжка з казками “Світ навколо нас” запорізької письменниці Галини Гузовської-Корицької. Самі ж читачі кажуть, полюбляють романи, детективи, філософські видання та твори про саморозвиток. А от працівники книжкових крамниць зазначають, останнім часом містяни все більше віддають перевагу саме друкованим, а не електронним примірникам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: