circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Про “утримання” запорізьких будинків, “управління” та субсидії

01.12.2017, 18:21

video text
Поділитися:

Платити за послуги ЖКХ у повному розмірі чи зі знижкою? Відповідь очевидна. Так вважає і Юрій Чулаков. Чоловік оформив субсидію нещодавно. Та переваги компенсації вже встиг відчути на собі.

Проте в цьому місяці Юрій Чулаков міг лишитися компенсації на утримання будинку. Адже чоловік разом із сусідами не створили ОСББ. Тому з 1 листопада його будинок обслуговує одна з керуючих компаній, яка виграла конкурс на УПРАВЛІННЯ багатоквартирними будинками. А в законі є стаття тільки про УТРИМАННЯ будинку. І хоча управління та утримання – це одна й та сама послуга. Через зміну назви, гроші з бюджету виділити не можуть.

Проблему відразу почали вирішувати в міській раді. Для цього розробили проект-рішення. Субсидії за управління будинками в листопаді та грудні запоріжцям нарахують. А з їхніми керуючими компаніями влада укладе договір. В ньому зазначатиметься, що останні два місяці року управлінські компанії надаватимуть послуги у борг. А в 2018 році, з нового бюджету влада з ними розрахується.

Тож Юрій Чулаков та інші субсиданти можуть жити спокійно.

Отже, субсидію в листопаді та грудні нарахують як і завжди. А в бюджеті міста на 2018 рік вже прописане правильне формулювання – «управління будинком». Тому проблем із грошовою компенсацією через це не виникатиме.

Катерина Лук’янець, Олексій Чернявський, Сергій Мельник
Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: