circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Проблемами запорізьких підприємців опікуватиметься спеціальна робоча група

02.09.2021, 14:06

text
Поділитися:

У Запоріжжі буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть представники запорізьких підприємців. Робоча група збиратиметься регулярно за участю міського голови, зможе розглядати та вирішувати питання, які важливі для малого та середнього бізнесу. Таку пропозицію сьогодні зробив міський голова Володимир Буряк під час зустрічі з запорізькими підприємцями.

Цього року в Україні День підприємця відзначають 5 вересня. Напередодні свята представників малого та середнього бізнесу привітав міський голова Володимир Буряк. Кращих підприємців нагородили Подяками виконавчого комітету Запорізької міської ради. Серед нагороджених представники ресторанного, готельного, туристичного бізнесу, виробники хлібобулочних виробів та інші. Урочистий захід прийшов у міськвиконкомі.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, що сьогодні малий та середній бізнес є важливою складовою економіки Запоріжжя. Зазначимо, малий та середній бізнес забезпечує роботою майже 130 тисячам запоріжців. Майже 70% міського бюджету формується за рахунок надходжень від малого та середнього бізнесу. Міський голова подякував підприємцям за їх роботу.

– Хочу подякувати за вашу роботу, за створення нових робочих місць, зусилля, які спрямовані на розвиток бізнесу. Адже чим більше людей працює тим більше надходжень отримує міський бюджет, а місто додаткові можливості для реалізації важливих проєктів та програм, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що в останній час малий та середній бізнес зустрівся з багатьма викликами. У тому числі в умовах розповсюдження коронавірусної інфекції. У підприємців є багато питань, які потребують вирішення. Вони стосуються оподаткування, тарифів на комунальні послуги, оренди землі, електропостачання та іншого. Не всі їх можна вирішити на місцевому рівні, але міська влада готова допомагати бізнесу у вирішенні цих питань, зацікавлена у прямому діалозі та співпраці з підприємцями.

Міський голова наголосив, що малий та середній бізнес, навіть у таких складних умовах, продовжує розвиватись та змінюватись. Постійно виникають питання, які потребують вирішення, розгляду на рівні міста. Зрозуміло, що на подібні ситуації необхідно реагувати як можна оперативніше.

– Сьогодні на цій зустрічі присутні підприємці, які є лідерами у своїй сфері, користуються авторитетом серед представників малого та середнього бізнесу. Тому пропоную вам визначити представників та створити робочу групу. Вона зможе регулярно збиратися за моєї участі та спільно розглядати питання, які потребують вирішення, – заявив Володимир Буряк.

Учасники зустрічі підтримали таку пропозицію. Запропоновану робочу групу планується створити вже найближчим часом. Міський голова висловив впевненість, що така співпраця піде на користь Запоріжжю, малий та середній бізнес зможе брати активнішу участь у житті міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: