circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Проблемний будинок по вул. Бородінській підключать до електроенергії 25 січня

24.01.2019, 09:53

text
Поділитися:

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Віктора Скоблікова відбулась нарада по розгляду звернення ОСББ «Правобережний» м. Запоріжжя щодо розв’язання проблемних питань функціонування систем життєзабезпечення в багатоквартирному будинку по вул. Бородинська, 1в.

На сьогодні зазначений будинок відключено від послуг електропостачання внаслідок наявної заборгованості перед ПАТ «Запоріжжяобленерго» в обсязі майже 1 млн. грн. будівельної компанії ТОВ «Будальянс», яка споруджувала житловий будинок. Системи водопостачання та водовідведення відключено у зв’язку з невідповідністю діючої схеми водовідведення виданим технічним умовам.

Враховуючи необхідність невідкладного вирішення питання забезпечення мешканців зазначеного житлового будинку необхідними комунальними послугами, під час наради спільно з ПАТ «Запоріжжяобленерго», КП «Водоканал», забудовником, відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації, представників ОСББ «Правобережний» відпрацьовано можливі шляхи розв’язання питання відновлення надання зазначених комунальних послуг.

Відновлення послуг водопостачання та водовідведення планується до кінця цього дня після підписання договору ОСББ «Правобережний» з КП «Водоканал» Запорізької міської ради на надання послуги водовідведення по тимчасовій схемі.

Представник ПАТ «Запоріжжяобленерго» запевнив, що у разі погашення 10% теперішнього боргу за постачання електричної енергії та складення графіку реструктуризації погашення іншої частини боргу будівельною компанією ТОВ «Будальянс» буде укладено в найкоротший термін окремий договір на постачання електричної енергії з ОСББ «Правобережний».

За результатами проведення наради прийнято рішення, що у разі виконання сторонами взятих зобов’язань, відновлення постачання електричної енергії мешканцям багатоквартирного будинку відбудеться орієнтовно 25 січня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: