circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Програма з охорони здоров‘я: що передбачає та хто може скористатися

03.03.2021, 15:06

text
Поділитися:

82-річна пані Надія прийшла до третьої лікарні перевіритися після операції із заміни кришталика. Каже, їй та її чоловіку вдалося повернути зір. Прооперували й замінили кришталик безплатно.

В третій лікарні діє одне з найпотужніших офтальмологічних відділень міста. Його фахівці добре знаються на лікуванні хвороб очей. Одна з них — глаукома. Це дуже підступне захворювання. Його початок може бути абсолютно безсимптомним. Основний прояв глаукоми — підвищення внутрішньоочного тиску. Вона є супутником розвитку катаракти.

Діє міська Програма з охорони здоров’я. Зокрема, передбачені боротьба з глаукомою та оперативне лікування катаракти. Програмою можуть скористатися соціально не захищені верстви населення. Заміна штучного кришталика й витратні матеріали безплатні. Кошти на це передбачені в міській скарбниці. На одного пацієнта в середньому — близько 10-ти тисяч гривень.

На диспансерному обліку міського глаукомного кабінету цієї лікарні понад чотири тисячі пацієнтів. Офтальмологи нагадують: хвороби очей краще попередити. Тому, якщо відчули будь-які зміни в стані здоров’я, не зволікайте, — зверніться завчасно до лікаря.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: